martes, 17 de octubre de 2017

PARTIDOS 21 E 22 DE OUTUBRO

Equipo Rival Día Hora Lugar
Prebenxamín E.D. Xuv. Oroso “B” 21/10/17 14:30 VILLESTRO
Alevín S.D. Compostela “B” 21/10/17 11:30 SANTA ISABEL
Infantil E.D. Xuv. Oroso “C” 22/10/17 12:00 VILLESTRO
Xuvenil Trazo C. F. 21/10/17 18:00 CONXO
3ª Autonómica Sp. Santiago 22/10/17 18:30 VILLESTRO

lunes, 16 de octubre de 2017

RESULTADOS 12, 14 E 15 DE OUTUBRO

PREBENXAMÍN

A.D. Burgo - E.D. Xuv. Oroso                 1 - 14

Acta do partido

ALEVÍN

A.D. Burgo - C.F. Vista Alegre                 5 - 1

Acta do partido

INFANTIL

A.D. Burgo - Amio S.D. "B"                     5 - 0

Acta do partido

A.D. Burgo - Estrada F.B. "C"                   3 - 1

Acta do partido

XUVENIL

A.D. Burgo - Praíña S.C.                            8 - 3

Acta do partido

3ª AUTONÓMICA

A.D. Burgo - At. Lavacolla                         1 - 3

Acta do partido

martes, 10 de octubre de 2017

PARTIDOS DO 12 AO 15 DE OUTUBRO

Equipo Rival Día Hora Lugar
Infantil Amio S.D. “B” 12/10/17 09:30 CANCELAS
Prebenxamín E.D. Xuv. Oroso 14/10/17 10:30 CANCELAS
Alevín C.F. Vista Alegre 14/10/17 11:30 CANCELAS
Infantil Esc. Estrada F.B. “C” 14/10/17 12:00 MUNIC. MANUEL
REGUEIRO – A ESTRADA
Xuvenil Praíña S. C. 14/10/17 16:30 CAMPO DE REIS
PONTEVEA
3ª Autonómica At. Lavacolla 15/10/17 16:30 SANTA ISABEL

lunes, 9 de octubre de 2017

RESULTADOS 7 E 8 DE OUTUBRO

PREBENXAMÍN

A. D. Burgo - Compañía de María            15 - 0

Acta do partido

ALEVÍN

A. D. Burgo - Conxo "B"                             2 - 2

Acta do partido

INFANTIL

A. D. Burgo - Villestro                                 1 - 1

Acta do partido

XUVENIL

A. D. Burgo - At. Lavacolla                         6 - 0

Acta do partido

martes, 3 de octubre de 2017

FÚTBOL SALA

HOXE COMEZAMOS OS ADESTRAMENTOS DE FÚTBOL SALA NO PAVILLÓN DE SANTA ISABEL. NESTE PRIMERIO DÍA OS HORARIOS SERÁN OS SEGUINTES:

17:00 - 18:15 H                 BIBERÓN E PREBENXAMÍN
18:15 - 19:00 H                 INFANTIL


PARTIDOS 7 E 8 DE OUTUBRO

Equipo Rival Día Hora Lugar
Prebenxamín Compañía de María 07/10/17 15:30 SANTA ISABEL
Alevín C.D. Conxo “B” 07/10/17 10:30 CANCELAS
Infantil S.D. Villestro 08/10/17 11:15 BARROSA-VILLESTRO
Xuvenil At. Lavacolla 07/10/17 20:00 CANCELAS
3ª Autonómica Descansa


lunes, 2 de octubre de 2017

RESULTADOS 30 SETEMBRO E 1 DE OTUBRO

PREBENXAMÍN

A.D. Burgo - Amio S.D.                        2 - 5

Acta do partido

INFANTIL

A.D. Burgo - R. San Lorenzo                6 - 0

Acta do partido

XUVENIL

A.D. Burgo - C.D. Belvís                        4 - 1

Acta do partido

3ª AUTONÓMICA

A.D. Burgo - R. San Lorenzo                  4 - 2

Acta do partido

martes, 26 de septiembre de 2017

PARTIDOS 30 DE SETEMBRO E 1 DE OUTUBRO

Equipo Rival Día Hora Lugar
Prebenxamín Amio S.D. 30-09-17 12:30 AS CANCELAS
Infantil R. San Lorenzo 01-10-17 12:00 BARROSA-VILLESTRO
Xuvenil C.D. Belvís 30-09-17 18:00 SERGAS
3ª Autonómica R. San Lorenzo 01-10-17 18:00 SANTA ISABEL